TEL: 85/715 60 73
Pracujemy:
pon. - piąt.: 08:00 - 18:00
sob.: 08:00 - 14:00

O firmieSzanowni Państwo.

AUTO SERWIS "CROSS" znajdujący się od 1998 r. w Łapach przy ul. Gożdzikowskiej , to trzy-stanowi-skowy serwis samochodowy wyposażony w specjalistyczne urządzenia narzędzia i maszyny najnowszej generacji. Zajmujemy się kompleksową naprawą aut. Przeprowadzamy także okresowe przeglądy zgodnie z zaleceniami producenta. Każde zlecenie napraw jest poprzedzona kosztorysem, po akceptacji Klienta rozpoczyna się proces naprawy. Przyjęcie samochodu do naszego Serwisu odbywa się sprawnie za pomocą specjalnie dedykowanych dla branży motoryzacyjnej programu    rozwiązania te umożliwiają informowanie drogą sms na proźbę klienta o zbliżającej się wizycie u nas bądź przeglądzie.okresowym. Prowadzona jest historia wykonanych zleceń przeprowadzonych napraw.auta co podnosi wartość przy sprzedaży. .Stawiamy na wysoką jakość usług a co za tym idzie przestrzegamy wewnętrznych procedur. Jesteśmy Serwisem dynamicznie rozwijającym się co zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanemu, kreatywnemu i doświadczonemu Zespołowi.
Wszystko to pozwala nam na kompleksową obsługę od najmniejszych aut osobowych każdej marki po największe auta dostawcze.
 
Serdecznie zapraszamy firmy posiadające floty samochodowe do współpracy.
Oferujemy Państwu korzystne ceny oraz stałe rabaty na usługi. Współpraca z nami pozwoli Państwu zmniejszyć koszty przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu obsługi floty. Dzięki współpracy z nami Państwa samochody utrzymane będą w dobrym stanie technicznym. Wystawiamy faktury VAT.
 
Naszym atutem jest to, że oprócz auto serwisu prowadzimy również sprzedaż części samochodowych ,współpracujemy z największymi hurtowniami co pozwala na korzystanie z doskonale zaopatrzonych magazynów części zamiennych i jednocześnie skraca czas oczekiwania do minimum , co pozwala nam przedstawić Państwu atrakcyjne ceny.
 
Prowadzimy Wulkanizację sprzedaż opon i felg , przeprowadzamy sezonową wymianę opon, specjalizujemy się w naprawach z uszkodzeniem czołowym jak i bocznym opon w autach (osobowych , dostawczych ciężarowych rolniczych i przemysłowych} . Działamy na terenie całego miasta i okolic.   Permanentnie szkolimy się i zgłębiamy tajniki wiedzy, by móc jeszcze efektywniej, pewniej i szybciej naprawiać Państwa samochody. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo, wykonując zlecone naprawy uczciwie i fachowo. Mamy świadomość, że chcąc poważnie konkurować z serwisami autoryzowanymi musimy być świetnie przygotowani. Robimy wszystko, abyście  byli Państwo zadowoleni z naszej pracy i zawsze mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów. Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że w razie potrzeby będą wiedzieli, gdzie udać się po pomoc. Postaramy się nie zawieść Państwa oczekiwań. Wszystkich potencjalnych oraz nowych klientów zapraszamy do bezpośredniego odwiedzenia naszej firmy i przekonania się, że cena jest pojęciem względnym w odniesieniu do wysokiej jakości wykonanej usługi.  
 
AUTO SERWIS "CROSS" ZAPRASZA